Marmerend GFRC-mengsel
In de afgelopen 10 jaar Glasvezelversterkt beton (GFRC) is een nietje geworden in de aanrechtindustrie vanwege zijn uitstekende scheurweerstand en het vermogen om dun te worden gegoten, waardoor het gewicht van het aanrecht wordt verminderd. Het Ashby System GFRC Admix, vorig jaar geïntroduceerd door Countertop Solutions, haalt het giswerk uit GFRC-mengsels omdat het niet hoeft te worden gemeten of gewogen. Met de toevoeging van integrale kleur en het Marbleizer-additief van Countertop Solution, produceert het ook werkbladen met verbluffend realistische marmering en adereffecten.

Ontworpen om te combineren met een betonmix in zakken
en integrale pigmenten, de Ashby System GFRC Admix produceert lichtgewicht, zeer sterke betonnen werkbladen
met de uitstraling van natuurlijk marmer. De pigmenten
en de mate van marmervorming kan worden gevarieerd
om unieke stukken op maat te maken.

Een ander aanrecht in de keuken gemaakt met de
Ashby-systeem. De naden in het aanrecht waren
verborgen in de aders.
'Het mengen van onze emmer GFRC Admix van 14 pond met voorverpakte betonmengsels is een sterke, bewezen en betrouwbare combinatie', zegt Gerry Sadlier van Countertops Solutions. “Werkbladen of douchepanelen kunnen zo dun zijn als 1 inch of minder. In de meeste gevallen zijn geen andere versterkingsmethoden vereist. Combineer dit gebruiksgemak met de eenvoud van het Ashby-systeem en je zult mensen versteld doen staan met je vermogen om unieke kunst te maken. '
Het Ashby-systeem is een gepatenteerde techniek die wordt gebruikt met de GFRC Admix om een natuursteen-look te creëren, met opvallende vlekken en aders. Met integrale poeders kunnen verschillende kleurmengsels worden gemaakt. “Veel mensen geloven dat de look een nepafwerking is, maar ze kunnen niet meer verkeerd zijn. De kleuren gaan door het hele beton en zorgen voor een verbazingwekkende, natuurlijke uitstraling ”, zegt Sadlier.
Een badkamermeubel met twee niveaus gemaakt met behulp van de
Ashby System GFRC Admix en één integrale kleur.

Andere populaire applicaties voor het Ashby-systeem
GFRC Admix omvat schoorsteenmantels, betonnen vloertegels en douchewandpanelen.
De meest populaire toepassingen voor het Ashby System GFRC Admix zijn aanrechtbladen voor binnen- en buitenkeuken, omringende openhaarden, betonnen vloertegels, douchewandpanelen en ijdelheden.

Spuiten is niet nodig In tegenstelling tot sommige GFRC-betonmengsels, die zijn ontworpen om in vormen of mallen te worden gespoten, wordt de Ashby GFRC Admix gemengd met een in zakken verpakte betonmix, water en pigment en vervolgens in de vorm gegoten. (Voor de beste resultaten raadt Sadlier het gebruik van Sakrete's Maximizer lichtgewicht, zeer sterke betonmix aan.) Het Marbelizer-additief wordt aan het mengsel toegevoegd om de gewenste adereffecten te bereiken, en vervolgens wordt het beton getrild. 'Het uiterlijk is zeer controleerbaar, van de aders tot de basiskleur, dus gietstukken zijn niet moeilijk te dupliceren', zegt Sadlier.
betonnen plaat op gravel details
Het Ashby-systeem is niet moeilijk te leren en perfect. Sadlier raadt echter aan dat aannemers de 3-daagse training van Countertop Solutions volgen, gegeven door de ontwikkelaar van het systeem, Ben Ashby. Tijdens de praktijkcursus maken de aanwezigen daadwerkelijk werkbladen voor een kleine keuken, van sjablonen en ontwerp tot gieten, afdichten en installeren. Leer meer over Ashby's trainingsworkshop voor betonnen werkbladen.
Voor meer informatie Concrete oplossingen voor aanrecht
countertopsolutions.net
619-258-1967








